Çoğu Şey Artık Tarih Oluyor! Youtube Sil Baştan Değişiyor!

Popüler video platformu Youtube, kullanıcı deneyimini daha cazip, daha inovatif hale getirmek için bir dizi güncellemeye hazırlanıyor. Bu güncellemeler arasında yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens entegrasyonu, kanal QR kodları ve YouTube Shorts için yeni efektler yer alıyor.

YAPAY ZEKA SOHBET ÖZETLERİ

YouTube, geçmiş dönemde de duyurusunu yaptığı yapay zeka destekli yorum özetlerinin yanında canlı sohbetlerinde bir özetini sunmaya hazırlanıyor. Yeni deneyimi testleri devam ediyor. Bu özellik, başta İngilizce olmak üzere farklı dillerde de hizmet verecek. Uygun kanallarda canlı sohbetin üst kısmında, sohbetin özetini gösteren özel bir simge görünecek.

GOOGLE LENS İLE GÖRSEL ARAMA

YouTube, Google Lens entegrasyonunu da getiriyor. Artık kullanıcılar, YouTube’da görsel arama yapabilecek ve içerikleri daha hızlı keşfedebilecekler.

KANAL QR KODLARI

Kanal QR kodları ile içerik üreticileri, kanallarını başkalarıyla hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilecek. Desteklenen kullanıcılar profillerinden QR kodu oluşturabilecek ve bu kodu tarayan kişiler doğrudan kanala ulaşabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir